Video kanály FitBelly

Začínáme s FitBelly®

Kompletní cvičební program - krok po kroku, který se skládá z 6-ti lekcí. V každé lekci si probereme trochu teorie a pak se hned vrhneme na praktickou část. 

 

V každém dílu se naučíme jednu pozici, a v tom prvním si nejdříve vysvětlíme dýchání během hypopresivní metody a osvojíme si otevření žeber, na kterém toto cvičení stojí.

 

Na celý kurz se můžete podívat najednou, ale doporučuji učit se každý týden jednu pozici. V podstatě takhle je kurz koncipován, protože je opravdu důležité, abyste se metodu naučili dobře. Jelikož se jedná o on-line kurz, nemohu Vás bohužel kontrolovat, tak jako na osobní nebo skupinové lekci. Proto prosím se cvičením nespěchejte a vždy si nechte jednu lekci na týden, nebo až si budete jisti, že můžete pokračovat dál.

 

Kromě 6-ti dílného on-line kurzu Vám dále poskytnu kompletní lekci se všemi naučenými pozicemi + krátké zahřátí, které by nemělo chybět v žádném tréninku.

 

Navíc budete mít moji on-line podporu. A to v podobě buď participace v soukromé skupince na Facebooku (odkaz zde), a pokud Facebooku nemáte, není problém si napsat email :-) v akutním případě si můžeme i zavolat.

 

Nezapomeňte se podívat také na video s radami ohledně měření a focení se, abyste měli i Vy jasný důkaz, jak na Vás cvičení funguje a mění se Vaše držení těla.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

Cena on-line kurzu je 1 690,-

Kurz obsahuje:

  • 6 lekcí, na které se můžete dívat bez omezení  (žádné limity, žádné opakované platby)

  • kompletní lekci se všemi pozicemi

  • on-line podporu

  • kupón na 15% slevu na digitální knihu FitBelly®

Už umím FitBelly®