Bc. Ivana Delmotte Chalupecká

Zakladatelka a instruktorka FitBelly®

Ergoterapeutka

 
 
Osobní lekce

Soukromé lekce zajišťují správné a rychlé naučení hypopresivní techniky, a díky individuální přístupu, také umožňují sestavit kompletní lekci pro Vás přímo na míru. Hypopresivní technika je doplněna o prvky z jogy, balančního cvičení s vlastní vahou, posilovacích nebo protahovacích cviků. První lekce začíná vstupním rozhovorem, během kterého se dozvím: Vaše zdravotní omezení, dosavadní zkušenost se sportem a Vaše očekávání a cíle, kterých byste chtěli dosáhnout. Na základě těchto informací je vytvořen cvičební program přímo pro Vás.

Osobní lekce lze uskutečnit: 

  • ve studiu na Praze 9

  • u Vás doma

  • nebo na jiném Vámi zvoleném místě

Ceník 

Jednotlivé lekce

Úvodní lekce 90min

1 200,-

Další lekce 60min

900,-

Please reload

Permanentka 8 lekcí

Osobní lekce 60min

6 500,-

Please reload

Lekce jsou poskytovány v českém, španělském a anglickém jazyku.

Skupinové lekce

od 1.6.2021

mateřská dovolená

O mně

Se sportem jsem začala už jako 3letá, když mě moje maminka zapsala do Sokola na sportovní gymnastiku, u které jsem vydržela 7 let. V deseti letech jsem přešla na moderní gymnastiku, a k ní jsem se začala věnovat také modernímu tanci. Po úspěšně zvládnutém castingu, jsem byla vybraná do taneční skupiny ECHO Praha, se kterou jsme jezdili po republice na vystoupení a závody. Po nastoupení na střední školu, jsem závodní sportovní dráhu opustila, kvůli studium, a sportu jsem se věnovala jen rekreačně, nejčastěji ve fitness centrech.

V roce 2005 jsem přerušila studium na ČVUT a odjela do Španělska, kde jsem nakonec zůstala 7 let. Právě tam jsem objevila náplň a práci svého života. Vykonávat to, co mě baví nejvíce - sport. Zapsala jsem se tedy na svůj první kurz od Španělské Federace Aerobiku a Fitness. 

A tak to všechno začalo. Každý rok jsem si dělala další kurzy a tím si rozšiřovala vědomosti ve fitness a učila se nové techniky. Prošla jsem si řadou cvičení: BODY PUMP, BODY BALANCE, BODY COMBAT, Aerobik, Step, BOSU, Fitball, Foam Roller a více. Postupem času jsem však došla k závěru, že mě více uspokojují lekce, při kterých pečuji o zdraví svých klientů. Také proto jsem se začala zajímat o Método Hipopresivo.

Právě v pravý okamžik se tato metoda rozšířila po celém Španělsku. V březnu 2012 jsem si udělala základní kurz Método Hipopresivo a okamžitě ho uvedla v praxi. Lidem se metoda moc zalíbíla a pozitivní účinky na sebe nenechaly dlouho čekat. Metoda mě oslovila natolik, že jsem neváhala a v listopadu téhož roku jsem si dodělala pokračující navazující kurz. Koncem roku 2012 jsem se rozhodla vrátit se zpět do České Republiky. 

V lednu 2013 jsem vytvořila cvičební program Fit Belly® a začala jsem vést lekce v pražských fitness centrech. Nyní mě můžete najít v centru Prahy v Lucerně.. 

V září 2014 jsem začala studovat bakalářský obor Ergoterapie, na Fakultě Zdravotnických studií, na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. V květnu 2017 jsem studium úspěšně dokončila.

V březnu 2019 se team instruktorů FitBelly® rozšířil o další 3 instruktorky. Nyní si můžete vybrat z 10-ti instruktorek FitBelly®. Jednu z nich najdete i na Slovensku.

 

Poskytuji služby v českém, španělském a anglickém jazyku

Získané certifikáty

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Moje proměna po porodu

Vždy jsem velmi vděčná za Vaše fotky PŘED A PO, které se mnou sdílíte. Nyní je řada na mě :-)

Sdílým moje fotky, které dokumentují rostoucí bříško během těhotenství a dále stav bříška

týden a 2 týdny po porodu.

Níže dokládám mojí proměnu 2 a 5 měsíců po porodu :-)

collage - po porodu II. complet.png